workshop

Cesta dechu a hlasu s Gabrielou Vermelho

workshop s Gabrielou Vermelho

pá 14. října 2022 / 16.00–18.30 h / sál Brillovka (3. patro), Bezručova 211, Rožnov p. R.
cena workshop + koncert: 350 Kč (nebo samostatně 250 Kč + 220 Kč)

MÍSTA EŠTĚ SOU – VOLEJTE FUJARÉ NA 608873807


Hledáte neobjevená zákoutí, možnosti, dispozice vašich hlasů, vašeho rozsahu, vaší melodičnosti? Chcete nají místa, o kterých jste nevěděli, inspirace, které jste neobjevili, prohlédnout si žánry, které vás míjely a přitom mohou být tak zajímavé? Přijďte na moje kursy. Není poloha, kterou bych neměla ráda, není výkon, který bych nepovažovala za možný. Najděte sami sebe, objevte vnitřní hlas, který na to zatím čekal. Umím a budu chtít otevřít vaše srdce, vaše chuti, vás samotné. Rozezpíváme se spolu jako hejno slavíků, už nikdy pak nebudete chtít přestat. Budete se divit, co všechno vám zpěv může dát. Dílna je určená všem bez rozdílu věku, pokročilosti, žánrového zařazení, zkrátka pro všechny.
...když se podívám k sobě, do své duše, do svého srdce...stále více mne moje osobní umělecké, niterné sebevyjádření směřuje k naplnění mých snů, vizí... dělá mne to šťastnou, uklidňuje, vrací k sobě, zvnitřňuje, ve shonu běžících dní... odvrací mě to od zneklidňujícího srovnávání se s okolním světěm, odpoutává to moji mysl od nebezpečných nakažlivých myšlenek, že snad nejsem dost dobrá ve srovnání s okolním světem? A to je moje cesta, můj směr, moje naslouchání vlastnímu nitru, návratu k sobě, do klidu a ticha. Když začínám věřit sama sobě, že to co dělám s nejčistším úmyslem je pravda, moje pravda... že moje tvorba, moje práce, to jak se projevuji světu navenek, když už alespoň jdu po té cestě vedoucí ke splnění mých snů... poznávám, že jsem šťastná, že všechny síly vesmíru se napnuly k tomu, aby mi pomohly. Nelekám se překážek, protože mne tato cesta naplňuje a činí svobodnou, volnou a šťastnou. Spoustakrát už si člověk mohl přečíst, slyšet... cesta je cíl, sny jsou to co nás nese dál, oživuje naše duše, srdce, těla... víra v naše sny znamená víru v nás samotné...


Gabriela Vermelho
houslistka, zpěvačka, skladatelka…
Je neběžnou osobností naší hudební a divadelní scény. Je současně zpěvačkou, houslistkou, violistkou, hráčkou na kvinton, skladatelkou a herečkou, působí v oblasti klasické hudby, muzikálu, jazzu a rockové alternativy. Je primariem kvarteta Gadrew Way, spolupracovala se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu, Komorním orchestrem Pavla Haase, Orchestrem Berg, Kaprálová Quartetem, Heroldovým kvartetem, Orchestrem Gustava Broma, skupinou Čechomor atd. Je členkou kapely Maraca a Zimbova, vystupovala společně s Epoque Quartetem a Petrem Wajsarem ve sdružení Ewave. V roce 2013 založila svou hudebn í skupinu GaRe, se kterou se věnuje pouze autorské hudbě.

www.gabrielavermelho.cz
(Text o GV převzat z webu festivalu ProArt.)Hudební fujaré 2022 finančně podpořili Ministerstvo kultury ČR a město Rožnov pod Radhoštěm.


Zpět...