hudební fujaré

Jono Heyes & Beehive – release tour

world music

út 12. září 2023 / 19.00 h / Brillovka sál / Bezručova 211 / Rožnov p. R.

250 Kč v předprodeji / 300 Kč na místě / 150 Kč středoškoláci a ISIC/ITIC na místě / děcka do 12 let zdarma / bar od 18.00 h

KOUPIT VSTUPENKU


Jono Heyes & Beehive – release tour
world music

Koncert world music od flamenca k Africe. Zpěvák, skladatel a hudebník Jono Heyes (vystupuje také pod jménem Jono Bono) se inspiruje tradiční kulturou rodného Nového Zélandu i hudbou Afriky. Cestuje světem, potkává hráče z různých zemí a s nimi nahrává svá alba. Zatím poslední se jmenuje Beehive a vychází v září 2023. Jono Heyes vás se svou skupinou hudebníků z České republiky, Francie a Německa vezme na safari napříč svým originálním světem zvuků, podmanivých instrumentálních motivů, vášnivých vokálů a současných existenciálních témat.

Z kritických ohlasů:
Originální tahy štětcem evokující jeho zájem o flamenco, domorodou a severoafrickou hudbu. (Lara Lopez, Radio Spain)
Hloubku svých kompozičních schopností Heyes dokazuje právě v rozmanitosti a snadném přechodu mezi skladbami. (Pedro Santos, NZ Musician Magazine)
Heyes je skvělý hudebník a používá velmi pestrý hudební jazyk. Hlas písničkáře jako by pocházel ze západoafrické hudby, nejen jako nositel významů a vypravěč příběhů, ale také jako jeden z nástrojů. (Milan Tesař, Radio Proglas a Uni Magazín)

www.jonoheyes.com


Beehive - A Quick Taste from Jono Heyes on Vimeo.


Hudební fujaré finančně podpořili Ministerstvo kultury ČR a město Rožnov pod Radhoštěm.


Zpět...